Ieteikumi apceļojot Izrēalu

Uzaiciniet sevi uz vakariņām

Mijiedarbojoties ar izraēliešiem uz ielas, ne vienmēr būs labākais iespaids. Bet lauzt maizi ar viņiem savā mājā, un jūs saņemsiet pilnīgi jaunu perspektīvu. Plus, jūs saņemsiet papildu bonusu, iesaistot viņus sarunā par to, ko vēlaties. Izraēliešus ir grūti apvainot, tāpēc nauda, ​​politika un reliģija bieži nav pie galda. Vai arī varat to saglabāt un lūgt ieteikumus par iecienītākajām vietām / aktivitātēm un vietējo kultūru.

Ēdienu koplietošanas pakalpojumi un pieredze, piemēram, Nat Flat Supper Club, Betzavta un EatWith ļauj viegli nokļūt iekšā un radīt ilgstošas ​​draudzības ar izraēliešiem.

Lai gan ir taisnība, ka Izraēla ir daudz, daudz vairāk nekā tikai tuksnesis un kamieļi, būtu patiesi kauns palaist garām Izraēlas dziļas dienvidu lielās un elpu aizraujošas dabas. Tomēr daudzas pārgājienu takas ne vienmēr ir drošas vai viegli atrodamas un pārvietojamas.

Ievadiet jaunu tendenci par pieejamu grupu vadīšanu un ceļojumu pakalpojumiem, piemēram, Abraham Tours un Finjan Travel, kas ļaus jums atpūsties un izbaudīt iedvesmojošo Izraēlas dabu pēc iespējas drošākā veidā, vienlaikus nodrošinot ilgstošas ​​atmiņas par nolaišanos un netīrumiem. Jūs pat varētu redzēt kamieli vai divus (ko mēs joprojām domājam, ka ir laba!).

Rezultāts lielveikalā

Vai nedēļas nogalē devās uz ziemeļiem vai dienvidiem? Iepriekš ir laba ideja, lai veiktu lielveikalu. Meklējot restorānus attālākās vietās, piemēram, Nāves jūras apgabalā un Negevas tuksnesī nedēļas nogalē (piektdienas vakarā un sestdienā), var izrādīties sarežģīti, un jūs vēlaties būt gatavs tikai gadījumā.

Vairāk plusi, kas saistīti ar labu lielveikalu krājumu? Apsveriet iespēju iegādāties sešas lielas ūdens pudeles par vienu cenu kioskos (pārliecinieties, ka jūs dzerat daudz ūdens, kamēr Izraēlā!); pārtikas dāvanas, lai dotos mājās uz ģimeni un draugiem – piemēram, vietējo boutique vīnu vai krēmveida Izraēlas tahini; vai izveidojiet savu „uzkodu izaicinājumu”, izmantojot histēriski smieklīgus produktus, piemēram, falafel-aromatizētus Doritos un šokolādes pārklājumus. Es domāju, nāc!

Tā kā lielākā daļa Izraēlas lielveikalu pieprasa piecu šekeļu (mazāk nekā 1,50 ASV dolāru) „noguldījumu”, lai atbrīvotu pārtikas preču grozu, pārliecinieties, ka līdzi ir dažas 5 šekeļu monētas. Beigās jūs apvienosies ar savu naudu.

Zināt, kad un kā izmantot sabiedrisko transportu

Izraēlas sabiedriskā transporta sistēma ir viena no funkcionālākajām un mūsdienīgākajām pasaulē, taču ir daži brīdinājumi, kas jums jāzina pirms autobusu pārvietošanās.

Izraēlas autobusi un vilcieni ir izveidoti tā, lai veicinātu saziņu starp pasažieriem (vai vismaz vēlamies par to domāt). Ir ierasta prakse uzdot citiem, kad autobuss ir pagājis / kura līnija ieņem / kā nokļūt tur. Šajās dienās, izmantojot lielāko daļu Izraēlas iedzīvotāju, izmantojot sabiedriskā tranzīta lietotni Moovit, jums vajadzētu būt iespējai saņemt precīzu ierašanās informāciju no ātrās pārbaudes ikviena viedtālrunī.

Citas klasiskās Izraēlas kustības? Apmeklējiet autobusa vadītāju un lūdziet galvu, tuvojoties galamērķim. Tā ir parasta prakse un nekas nav kauns. Ja esat pārāk kautrīgs, daudzi Izraēlas autobusi automātiski paziņo par nākamo apstāšanos.

Mēģiniet izvairīties no sabiedriskā transporta agri svētdienas rītos un ceturtdienas pēcpusdienās, kad karavīri dodas mājās nedēļas nogalē vai atgriežas bāzē. Karavīri bez maksas brauc ar sabiedrisko transportu, lai jūs varētu atrasties bez vietas, kur sēdēt jauniešu Izraēlas jūrā un viņu M16 (bez kravas un drošības režīmā, ja jūs domājat).

Lielākā daļa Izraēlas transporta apstājas piektdienas pēcpusdienā un atsāksies sestdienas vakarā. Pārliecinieties, ka vispirms ir jāizpēta pirmais / pēdējais autobuss, pārbaudot tiešsaistes vietnes, piemēram, Egged Buses vai Israel Railways, kuras abas var pārlūkot angļu valodā.

Pēc autobusa un vilciena apmeklējuma jūs labprāt atradīsiet, ka lielākajā daļā ir bezmaksas Wi-Fi pieslēgums. Daudziem no tiem ir arī kontaktdakšas, lai uzlādētu tālruni vai klēpjdatoru.

Izmantot savu ceļojumu

Asksix izraēlieši uzdod jautājumu, un jūs saņemsiet sešus atšķirīgus atzinumus, kas parasti nebūtu tik liela lieta, ja jūs nevēlaties izrādīt avotu. Pateicoties tādām Facebook grupām kā Secret Jerusalem, Restaurant Club Israel un LoveloveIsrael-Tryled & Tested, jūs varat saņemt vietējā angļu valodā runājošās kopienas reāllaika viedokli par burtiski visu, sākot no tā, kā lietas darbojas, kur ēst un ko darīt, kamēr ceļo apkārt.

Iegūstiet pareizo aprīkojumu

Daudzi tūristi staigā apkārt personīgajam interneta savienojumam, jo ​​baidās, ka Izraēlas SIM kartes uzstādīšana būs dārga, scam vai abi. Abi šie pieņēmumi ir ļoti nepatiesi. Aptuveni 20 ASV dolāriem cienījamajā veikalā jūs varat saņemt atkārtoti lietojamu SIM karti, kas ļaus jums pārbaudīt e-pastus, meklēt tiešsaistes kartes un uzturēt kontaktus ar ceļvežiem, draugiem vai Airbnb uzņēmēju, izmantojot īsziņu aplikācijas, piemēram, WhatsApp. Jūs pat varētu spēlēt laukumu no ceļa un iegūt datumu ar Izraēlas sarunvalsti, jo, jā, mums tas ir arī!

Citi priekšmeti, kas palīdzēs jums izbaudīt ceļojumu, piemēram, īstu Izraēlu, ir arvien populārākie Shoresh stila sandales, kas ir piemēroti pastaigām, pārgājieniem (gan slapjiem, gan sausiem), un sajaukšanās ar pūli.

Pārgājējiem, pirms lidojuma izņemšanas no vietējā ceļojuma veikala var nokļūt Camelbak vai līdzīga ūdens izsmidzinātāja vietā. Šie ģeniālie iepakojumi ļauj ērti piekļūt vairākiem litriem ūdens, kamēr jūs staigāt, pārgājienā vai velosipēdā karstā saulē.

Un vēl viena lieta: ērta tualetes papīra un dažu roku tīrīšanas līdzekļu lietošana var būt noderīga neatkarīgi no tā, vai jūs apmeklējat nacionālos parkus, vietas vai pastaigas pilsētā, jo jūs nekad nezināt.

Apsēdieties un pasūtiet tasi (vietējās) kafijas

Izraēlas Eiropas ietekme ir padarījusi restorānu šeit nesteidzīgu pieredzi. Jūs varat burtiski paņemt laiku un sēdēt kafejnīcā stundām, baudot ainavu un cilvēkus, kas skatās, kamēr sērkat latte.

Runājot par lattes, šeit ir krāpnieciska lapa Izraēlas kafijām. Espresso kafijas kultūra nozīmē, ka labākā vecā amerikāņu pilienu kafija, visticamāk, būs vismazāk vēlamā iespēja, bet ar tādām kafijām, kādas jums patīk, jūs vēlreiz vēlaties pārslēgt savu kafijas (vai tējas) rutīnu.

Hafuch: burtiski “uz augšu uz leju”, atsaucoties uz visizplatītāko kafijas tasi, ko atradīsiet Izraēlas kafejnīcā, kas sastāv no espresso kafijas ar siltu putu pienu.

Café shachor: Pretējā gadījumā pazīstams kā melnā kafija, turku vai arābu kafija, vai arī izraēlieši atsaucas uz to, botz (dubļi). Ar tik daudziem vārdiem, jūs zināt, ka šī ļoti spēcīgā kafija, bieži piesaistīta ar citronu kardamonu, ir plaši novērtēta. Vārīti uz plīts virsmas un pasniegti mazās stikla glāzēs vai šāvienu izmēra glāzēs, kafejnīca shachor var tikt piedāvāta arī mājās pēc visvairāk hummus vai arābu restorānu ēdieniem. Vienkārši nedzeriet apakšējo daļu, kur atradās nefiltrētie pamati.

Iced kafija (ledus kafejnīca): sajaukts saldināts kafijas dzēriens, kas līdzīgs aFrappuccino.

Aukstā kafija (kafejnīca kar) – Kādi amerikāņi zina kā ledus kafiju – stipra kafija ar pienu vai bez tā vai ar krējumu un cukuru, pārlej ar ledu.

Te nana (piparmētras): būtisks Izraēlas dzēriens, kas sastāv no svaigas Vidusjūras sparģeļa, kas pārkaisa karstā ūdenī, ar vai bez melnās tējas maiss.

Specializējiet ceļojumu uz pieredzi balstītu

Šajās dienās ir vieglāk nekā jebkad agrāk pielāgot savu ceļojumu uz konkrētām interesēm, izmantojot boutique tūrisma aģentūru vai pats. Pārtikas un alkohola ekskursiju un pieredzes trūkums, mākslas un amatniecības darbnīcas, videi draudzīgi ceļojumi un jautras brīvprātīgo iespējas, kas padara darbu par kibucu, šķiet passé. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem variantiem ceļojumam, kas ir kaut kas tikai standarta:

Kazas vīna un siera bioloģiskajā saimniecībā, vienas dienas garās brīvprātīgo iespējas un WWOOF, kas strādā bioloģiskajā saimniecībā, par brīvu istabu un galdu.

Uzziniet, kad un cik daudz galu galā, un ko dot saimniekiem
Lai padarītu īsu stāstu īsu, Izraēlas kabīnes vadītājiem parasti nav sniegti padomi, bet viesmīļi parasti tiek novirzīti no 10 līdz 12 procentiem.

Runājot par saimnieces dāvanām, bieži tiek novērtēts kaut kas mazs vai noderīgs. Izraēlas Boutique vai maizes ceptuve vienmēr ir labas izvēles iespējas, bet preces, kas ir dārgas vai grūti atrast Izraēlā, bet varbūt ne jūsu mītnes valstī, piemēram, kosmētika un smaržas, ir lieliska dāvana. Ja viss cits neizdodas, jūs vienmēr varat paņemt ziedus, kurus ceļveža pārdevēji pārdod piektdienas rītos tikai šim nolūkam.